דלג אל התוכן הראשי »

חיפוש:

מי אנחנו?

  אודות "מיל דיל"


 

האתר הוקם כפלטפורמה שיווקית המאגדת תחתיה מגוון רחב של מסעדות ונותני שירות בתחום ההסעדה. המטרה המרכזית של אתר זה הוא חשיפת הציבור הרחב למקומות בילוי בתחום במזון כל זאת במחירים שווים לכל נפש וכן חשיפתו לעולם הקסום של הקולינריה המקומית והעולמית, כל זאת במרחק קליק אחד.

האתר כולל בתוכו דילים למימוש מיידי במגוון רחב של מסעדות ברחבי הארץ, בנוסף לכך חברים הרשומים במועדון הלקוחות יזכו להנחה משתנה גם ללא דיל במגוון רחב של מסעדות זאת באמצעות כרטיס החבר מועדון. מלבד זאת, חברים רשומים יוכלו להתעדכן ולהחליף רשמים בקישורים המפורסמים ומתעדכנים מדי יום ברשתות החברתיות השונות.

 באתר תוכלו למצוא מפרט (מיני-סייט) לכל מסעדה בה ימצא מידע עדכני, חוות דעת, אירועים צפויים ותפריט מפורט.

מגזין האתר הינו מגזין העוסק באוכל ותרבות וכל מה שבניהם המופיע חינם באתר ומאגד תחתיו כתבות והמלצות המיועדות לציבור הרחב, כל זאת במטרה לחשוף את האוכלוסייה לעולם הדינמי והמשתנה ללא הרף של המסעדנות בארץ ומחוצה לה.

באתר מאגר מתכונים מגוון המכיל מתכוני שפים מפורסמים מהארץ ומחו"ל וכלה במתכוני חובבי בישול בייתים. בין אם מדובר במתכון לנשנוש מהיר או בארוחה רומנטית לזוג את המתכון המתאים לכם אתם תמצאו באתר.

האתר מאובטח תחת התקנים המחמירים ביותר כך שחוויית הגלישה והרכישה באתר תהיה נטולת חששות, דבר שייתן לכם יותר זמן ליהנות ממבחר המבצעים, דילים, כתבות ומתכונים שהאתר מכיל בתוכו.